Loģistikas uzņēmumi, kuru kompetencē ir starptautiskie pārvadājumi

Ka viens no populārākajiem pakalpojumiem šodien ir tieši transporta pakalpojumi. Tie loģistikas uzņēmumi, kas nodarbojas ar šī veida pakalpojumu veikšanu, veic kravas piegādi klientiem pieņemamā veidā noteiktā termiņā. Transporta pakalpojumi parasti notiek pasaules mērogā, iekļaujot tādus veidus, kā gaisa, auto, dzelzceļa un jūras kravas pārvadājumi. Tieši šī pakalpojumu joma jau ir īpaši pieprasīta ekonomiski attīstītās pilsētās, kā piemēram, uzņēmumi, kuru kompetencē ir tieši transporta pakalpojumi Latvijā, viņi nogādā Latvijā saražotās preces arī uz daudzām citām valstīm.

Transporta pakalpojumi – no kravas auto līdz jūras transportam

Protams, kad izdevīgākais risinājums, izvēloties tādu pakalpojumu, piemēram, kā kravas pārvadājumi, ir kravas auto. Krava būs piegādāta saņēmējam bez papildu iekraušanas un izkraušanas darbībām, tādējādi samazinot kravas bojāšanas iespēju, padarot ātraku pašu piegādi, un arī auto kravas pārvadājumi iekļauj sevī pie tam arī daudz izdevīgākas transporta cenas. Kravas pārvadājumi Latvijā tiks veikti arī ar vilcieniem. Tagad vilcienu ceļi ved arī uz vairākām valstīm kā arī tādā veidā var tikt nodrošināti pat starptautiskie kravu pārvadājumi. Gaisa transporta pārvadājumi no vienas puses var likties piemērotākais loģistikas variants, jo krava tiek nogādāta jebkurā pasaules malā, tas jau ir diezgan būtiski, gadījumā ja tiek organizēti starptautiskie kravu pārvadājumi. Bet labai sūtījumu piegādei ar gaisa transportu jau ir vairākas nianses, kuru neveiksme varētu izraisīt kravas bojāšanu. Izvēloties šo veidu, japievērš īpašu uzmanību, kas ir tas loģistikas uzņēmums, kas pārvadās preci(ieskaties vairāk te – jūras kravu pārvadājumi). Pārsvarā starptautiskie pārvadājumi izmantojot kuģus ir līdzīgi dzelzceļa un auto pārvadājumiem, kā arī ir arī atkarīga no kravas pārvadāšanas ceļa maršruta. Kravas pārvadājumi pa ūdeni lielākoties jau ir starptautiskie kravu pārvadājumi tieši pa jūru vai okeānu.

Kā noskaidrot savu loģistikas speciālistu?

Eksperti iesaka pirms līguma noslēgšanas ar kādu no loģistikas uzņēmumiem, pievērst pastiprinātu uzmanību pāris nozīmīgiem momentiem, kuri būs saistīti tieši ar loģistikas pakalpojumiem. Jums jāuzina kādus konkrēti darbus piedāvā loģistikas uzņēmumi. Noteikti būtu jābūt piedāvātiem apdrošināšanas pakalpojumiem. Kravas auto šoferim būtu jābūt visām atļaujām un dokumentiem. Kad uzņēmums specializējās arī tādā jomā piemēram, kā starptautiskie kravu pārvadājumi, piemērotie ir tie loģistikas uzņēmumi, kuriem ir gan licences, gan pieredze. Tomēr ir verts uzzināt, kā loģistikas speciālists nodrošina komunikāciju ar kravas auto šoferi. Kādā veidā tiks sekots līdzi precei protams arī kā notiks pati piegāde.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *