Tapetes, akmens flīzes, lamināts – vai šis būs viss vajadzīgais remontam?

Neviens remontdarbu un celtniecības plāns nevarēs būt bez nepieciešamo materiālu iegādes apdarei vai celtniecībai. Un te rodas jautājums: “Kur var to tad visu iegādāties?”. Ir skaidrs, kad ikviens patērētājs grib iegādāties labas kvalitātes materiālus, kā arī santehniku, bet tajā pat laikā ietaupīt naudu. Tiem, kam tieši šajā sfērā vispār nav pieredzes, to veikt varētu būt salīdzinoši grūti. Šodien visu nepieciešamo varēsiet nopirkt vairākos variantos – profesionālā veikalā, kā piemēram, tas var būt pat apdares materiālu un interjera veikals, online lapās, atrodot preces reklāmas brošūrās vai avīžu sludinājumos, kā arī lielākos būvniecības preču veikalos(ieskaties te – telpu interjers). Kādi ir galvenie materiāli apdarei, ko jāmeklē un kādā veidā plānot savu remontu, uzzināt varēsiet tālāk tekstā.

Vannas istaba vai virtuve – apdares materiālu izraudzīšanās

Viens no pazīstamākajiem materiāliem ir dažāda veida flīzes. Tās varētu būt no keramikas, mozaīkveida, stikla vai arī akmens flīzes. Krāsu daudzveidība arī Jūs pārsteigs. Dažādības dēļ tās izmanto ne vien vannasistabā, taču arī pārējās vietās. Tās tomēr ir izturīgas un izcili iztur ķīmiskās vielas. Zināms apdares materiāls jau ir parkets. Tas jau ir kaprīzs, bet kopā ar atbilstošu aprūpi nenolietosies ilgstošu laiku. Parketa dēļi nepanes mitruma un temperatūras svārstības, nav īsti izturīgs pret ūdeni un agresīvām ķīmiskām vielām. Parasti parkets netiks likts vannas istabā, virtuvēs vai koridoros – tur tas ātrāk sabojāsies. Bet guļamistabām, dzīvojamajai istabai, kā arī bērnu istabām parkets būtu piemērota opcija: patīkams taustei, noslāpē skaņas, kā arī būs videi draudzīgs. Savukārt, lamināts būs labākā parketa aizstāšanas opcija, šis materiāls arī ir silts un mazāk kaprīzs, pie tam tas ir pieejamāks maciņam. Patlaban jau ir uzlabots tāds materiāls, kā linolejs, jo tas palika izturīgāks un vēl daudzveidīgāks. Pie tam labs linolejs būs ilggadīgs un arī mūsdienīgs risinājums, turklāt to iespējams uzlikt patstāvīgi. Sienām var izmantot ne vien tapetes, bet arī flīzes kā alternatīvu. Gadījumā ja skatīt tapetes, to iespēja izvērsties ne tikai dizainos, bet arī materiālu ziņā ir liela. Arī santehnika pieskaitās pie materiāliem priekš apdares. Kvalitatīvi krāni, dušas sistēmas, podi un vanna ir neaizvietojama lieta. Šodien šis viss ir pilnveidots, tāpēc vislabāk pasūtīt modernākas versijas, tā kā tas sniedz palīdzību ietaupīt ūdens patēriņu un vēl atvieglo kopšanu.

Rīgas pilsētas veikali – kurā vietā doties jau pēc apdares materiāliem?

Kā labāk piemeklēt būvmateriālu veikalu? Svarīgi kritēriji tad ir daudzveidīgs preču piedāvājums un kvalitātes garantija uz produkciju. Nenoliedzami, ne mazāk svarīga lieta būs arī cena, taču nedzenieties pēc lētākā, tā kā kvalitāte apdares materiāliem jau ir pati svarīgākā. Kā piemēram, profesionāls interjera veikals var piedāvāt dažnedažādu cenas variācijas produktus, turklāt šādos veikalos pazīstamiem ražotājiem pieejami gan ekskluzīvi risinājumi, tā pieejamākas preču kategorijas. Visu laiku jautājiet! Jo pat plaši pazīstami ražotāji izlaiž ekonomiskus materiālus, kas pēc kvalitātes neatpaliek no dārgiem variantiem. Nozīmīgs faktors ir vēl piegāde, vai veikals piedāvā piegādi uz mājām. Jo aizdomāties par to, kā tad atvest parketu savā mašīnā, nebūs tā jautrākā nodarbe. Svarīgs kritērijs būtu kvalificēts darbinieks, kas spēs dot konsultāciju gan apdares materiālu piemeklēšanā, gan varēs sniegt idejas interjera plānošanā, gan izskaidros visas nianses saistībā ar preci. Nenoliedzami, nozīmīgi ir novērtēt materiālus un arī pataustīt, tādēļ labs apdares materiālu un interjera veikals piedāvā ne tikai materiālus apskatei, bet reizēm pat ir gatavi projekti, piemēram, jau gatavas istabas ar iekārtojumu, lai varētu saprast to, ko Jūs vēlaties. Un beidzamais – uzmanīgi apskatiet rekomendācijas, jo tieši pircējs ir tas, kas varēs izstāstīt visu par pašu preču tirgotāju un arī pakalpojumu sniedzēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *